Zeki Arslan : “İyi Parti Kartal ilçe Başkanlığı Kartal ilçemizde 5 bin civarında üyesi olan bir partidir.”

0
509

İyi Parti Kartal İlçe Başkan Adayı SMMM Zeki Arslan, sosyal medya da dolaşan İyi Parti Kartal İlçe Bakanlığı seçimlerini ilçe binasında yapılacağı iddialarına sosyal medyadan cevap verdi.  “Kartal Belediyesi’nin İyi Parti Kartal İlçe Başkanlığı kongresinin gerçekleşmesi için gerekli prosedürleri yerine getireceğine yürekten inanıyorum.” ifadesini kullanan Zeki Arslan şu cümleleri paylaştı;

“Akşam saatlerinde sosyal medya da yer alan bir paylaşımda ; İyi Parti Kartal İlçe Başkanlığı kongresinin “30 m2 lik bir salonda yapacağı gibi komik bir durum iddia edilmektedir. ” İyi Parti Kartal ilçe Başkanlığı Kartal ilçemizde 5 bin civarında üyesi olan bir partidir.
2019 yılında gerçekleşen Kartal Belediye Başkanlığı seçimlerinde İyi Parti Kartal İlçe Başkanlığı’nın sayın Gökhan Yüksel’in Kartal Belediye Başkanı olması için desteğini esirgememiş, Kartal ilçesinin her sokağını karış karış gezerek Kartal Belediyesi’nin kazanılmasında İyi Parti, Kartal ilçesinde önemli bir rol oynamıştır.
Hatırlanacağı üzere, Ocak 2020 delege seçimlerinde ve Şubat 2020 tarihinde gerçekleşen kongrede İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ve Kartal Belediyesi’nin salonlarını gönül rahatlığıyla kullandığımız unutulmamalıdır. Kartal Belediyesi’nin İyi Parti Kartal İlçe Başkanlığı kongresinin gerçekleşmesi için gerekli prosedürleri yerine getireceğine yürekten inanıyorum.
Ayrıca diğer bir husus ise, mevcut ilçe başkanı yaklaşık 5 bin üyemizin bilgilerine sahipken ve görebilmekteyken, İyi Parti Kartal İlçe Başkan adayları üyelerimizin bilgilerine ulaşabilmelerinden mahrum bırakılmaktadır.”
İyi Parti Kartal İlçe Başkanı Dilrüba Oğulcuklu ve yönetiminin 10 Ekim’de askıya çıkan üye listelerini bir oldu bittiye getirmeye çalışmasını 21 Ekim tarihine taşıyarak son liste tarihini 4 Kasım tarihine getirerek listelere olan itirazı devre dışı bırakılmaya çalışılması, bu sayede taşıma üyelerinde gözden kaçırıldığı konusuda gündemdeki sıcaklığını koruyor.