Zeki Arslan : “Gönül rahatlığıyla söylemek isterim ki İyi Parti Kartal İlçe Başkanlığına Adayım”

0
403

Kartal ilçesinin sevilen, takdir edilen isimlerinden biri olan Mali Müşavir Zeki Arslan, kurucu üyesi olduğu İyi Parti Kartal İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Sosyal medya hesabından Zeki Arslan’ın İyi Parti Kartal İlçe Başkan adaylığını duyuran Gazeteci Gökhan İlhan şu ifadeleri kullandı; “İyi Parti Kartal İlçe Başkanlığı’nın ilk başkan adayını söylüyorum.

Zeki Arslan bey ile yaptığım görüşmede, Kongre sürecini takip ettiğini, listelerin asılmasını gerektiğini ve bir an önce demokrasi adına kongre yapılmasını gerektiğini söyleyen Zeki Arslan, Aday mısınız? soruma ise ” Gönül rahatlığıyla söylemek isterim ki İyi Parti Kartal İlçe Başkanlığına adayım” ifadesini kullandı.

Zeki Arslan Kimdir?

1969 yılında Kartal’da dünya’ya gelen Zeki Arslan, ilk ve ortaokul öğrenimini Kartal’da tamamlamasının ardından yine Kartal ilçesinin önemli okullarından biri olan Kartal Lisesi‘nde eğitimini tamamlamıştır.

Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitiren Zeki Arslan, İşletme yüksek lisans eğitimini ise Rumeli Üniversitesi‘nde tamamlamıştır. Zeki Arslan, Ernak Otomotiv A.Ş, Azizler Holding, Çoban Tur Nakliyat Limited gibi firmalarda Mali işler Müdürü, Muhasebe Müdürü olarak görev almıştır. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak mesleki hayatına devam eden Zeki Arslan, Bağımsız Mali Müşavirler Grubu Derneği yöneticisi ve Kartalspor yönetim kurulu üyesidir.  Zeki Arslan, evli ve iki çocuk babasıdır.