Umut Daştan’dan Kartalspor Vurgusu ” Bir Ağabeyimiz Var ”

0
774

Kartal Belediyespor Başkanı Umut Daştan‘dan İstanbul34gazetesi’ne verdiği röportaj’da Kartalspor’a vurgu yaptı.

- Reklam -

İstanbul34gazetesi tarafından Kartal’da yardımseverliği ile önplanda olan ve sevilen siyasetçilerinden, Kartal Belediye Meclisi Spor Komisyon Başkanlığı, Kartal Belediyespor Başkanlığı görevlerini başarıyla sürdüren Umut Daştan ile bir röportaj gerçekleştirildi. Kartal Belediyespor’un faaliyetlerinin, Kartal ilçesindeki sportif aktivitelerin, gelecekteki hedeflerin konuşulduğu röportaj’da Kartal’ın marka değerlerinden biri olan Kartalspor’da unutulmadı.

Kartal Belediyespor Başkanı Umut Daştan Kartalspor‘dan şu sözlerle bahsetti;

” Biz zaten Kartal belediyesi olarak bütçemizin binde 12’sini Kartal’da bulunan amatör kulüplere yardım olarak harcıyoruz ve Kartalımızda bulunan kulüplerimize gerek ayni yardım gerekse su,dezenfektan,maske,maçlara gideceği zaman araç desteği olarak gerekeni yapıyoruz.

Bunlar Kartal Belediyesi Meclis üyesi ve Spor Komisyonu olarak anlattığım şeyler , yine kulüp Başkan’ı olarak bakarsak olaya Kartal’da zaten hepimizin futbol anlamında bir abimiz var, Kartalspor’umuz var ve 71 yıllık efsane Kartalspor’umuzun her zaman yanındayız kulüp olarak.”