Soğanlık Mahalle Meclisi’nin Kan Bağışı Kampanyasına İlgi Yüksekti

0
707

Soğanlık Mahalle Meclisi ve Türk Kızılayı Kan Merkezi’nin işbirliği ile düzenlenen Kartal Belediyesi’nin lojistik detek sağladığı kan bağışı kampanyası, bugün (Pazar) Soğanlık Ülkü Bora Ortaokulu bahçesinde gerçekleştirildi.

Kan bağışı kampanyası, saat 12:30’da başlayıp akşam saat 20:30’a kadar devam etti. Koronavirüs nedeniyle azalan kan stoklarını arttırmak amacıyla düzenlenen bağış kampanyasında, Kartal Belediye Meclisi Üyeleri İlker Bakıoğlu, Olcay Özgön, Soğanlık Orta Mahalle Muhtarı Salim Coşar, Soğanlık Yeni Mahalle Muhtarı Erol Yurdakul, Soğanlık Mahalle Meclisi Genel Sekreteri Barış Akpınar, CHP Kartal İlçe Başkan Yardımcısı ve Soğanlık Mahalle Meclisi üyesi Emircan Özen ve Kızılay yetkilileri etkinlikte hazır bulundu.

Nizamettin Altuntaş ve Cengiz Türkmen’den Kan Bağışına Destek

Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Türkmen ve İBB ve Kartal Belediye Meclis Üyesi Nizamettin Altuntaş kan bağışı yapılan alanı ziyaret ederek kan bağışı yapan vatandaşlara desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Kartal Belediye Meclis Üyesi İlker Bakıoğlu Kan Bağışladı

Yaklaşık 115 kişi’nin kan bağışladığı etkinlikte, Kartal Belediye Meclis Üyesi İlker Bakıoğlu’da bir ünite kan vererek kan bağışına destekte bulundu.

Kan Bağışlayanlara ”Teşekkür Belgesi” Verildi

Soğanlık Mahalle Meclisi ve Türk Kızılayı işbirliği ile gerçekleşen kan bağışı etkinliğinde kan bağışı yapan vatandaşlara hatıra olarak ”Teşekkür Belgesi” verildi.