Şehit Aileleri ve Gaziler 300 Adet Fidan Dikti

0
629

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Anadolu Yakası Şubesi yönetim kurulu ve üyeleri olan, Şehit Aileleri ve Gazilerler ile birlikte İstanbul Kuzey Marmara Otoyoluna 300 adet fidan dikti.

- Reklam -

Karayolları 1.Bölge Müdürü Turgay Çolak‘ında desteklediği fidan dikme organizasyonunda Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Anadolu Yakası Şubesi Başkanı Gazi Oktay Kaya ; ”

”Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Anadolu Yakası Şubesi yönetim kurulu ve üyelerimiz olan, Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz ile birlikte,
Cennet Vatanımızın Bağımsızlığı ve Milletimizin huzuru için gözlerini kırpmadan canlarını feda eden Nurlanmış Aziz Şehitlerimiz ve onların canlı şahitleri olan onurlanmış Gazilerimiz anısına, Cumhuriyetimizin 97. yılında ağaçlandırma yaparak , onları birkez daha saygıyla ettik…

“Herşey Vatan İçin” adını verdiğimiz bu projemizi ,Karayolları 1.Bölge Müdürümüz Sayın Turgay ÇOLAK beyefendi ve kıymetli Karayolları ekibinin bizleri çok mutlu eden yer tahsisi ve destekleri ile 31 Ekim 2020 Cumartesi günü gerçekleştirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz.

Ağaçlandırma çalışmamıza bizzat katılan Karayolları 1.Bölge müdürümüz sayın Turgay ÇOLAK’a , derneğimiz üyeleri Şehit ailelerimiz ve Gazilerimize katılımları ve emeklerinden ötürü şahsım ve yönetim kurulumuz adına çok teşekkür ediyorum.
Allah’ın izniyle, gücümüz yettiğince son nefesimize kadar yaşamın her alanında, “HERŞEY VATAN İÇİN” diyerek çalışmalar yapmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.