Saadet Partisi Kartal İlçe Başkanlığı’nda Bayramlaşma

0
212

Ramazan Bayramının 1.gününde Saadet Partisi Kartal İlçe Başkanlığı’nda bayramlaşma yapıldı. Saadet Partisi Kartal İlçe Başkanı Fehim Hava ve Yönetim Kurulu’nun da hazır bulunduğu bayramlaşma da Saadet Partililer insanlığa bol bol güzel dileklerde bulundular.

- Reklam -

Ramazan bayramı konuşması yapan İlçe Başkanı Fehim Hava şu sözlerle partililere seslendi;

” Rabbim Ümmeti Muhammed’e, Bizlere bu heyecanı yaşamayı yaşatabilmeyi nasip eylesin. Bayramın heyecanını müslüman yaşamalı, yaşatmalı o gayreti göstermeli çünkü bayram müslümanın Allah’a yapmış olduğu ibadetin meyvesidir. Onun sevincini hissetmemiz lazım, Mevlaya şükrediyoruz bir Ramazan daha ömrümüzden geldi ve geçti. Rabbim hakkıyla ifa etmiş olmayı bizlere nasip eylesin. diyen İlçe Başkanı Fehim Hava konuşmasının devamında  siyasete ve politika’ya girmeden Saadet Partililere, bayramın, toplumdaki önemini anlattı. İlçe Başkanı Fehim Hava Saadet Partililere teşekkür ederek tek tek bayramlaştı.

Ayrıca; kartalyasam.com‘un aracılığıyla Kartallıların bir kez daha bayramını kutlayan Fehim Hava şunları söyledi;

” Bayram evrensel insanların kucaklaşması, özellikle İslam camiasında netice itibariyle Ramazan bayramı müslümanların Allah’a yapmış olduğu kulluğun karşılığında verilmiş olan ödül, bu ödülü kucaklaşarak kardeşlik ruhunu yaşayarak, yaşatarak insanları ötekileştirmeden biz biriz beraberiz diyerek kutlayabiliyor muyuz? Kucaklaşabiliyor muyuz? en güzeli bu Bütün insanlarımızın sıkıntılarına derman olabiliyor muyuz? tekrar söylüyorum. kardeş olabiliyor muyuz? bunula beraber bayramlarını tebrik ediyorum. İnşallah hayırla nice bayramları tüm Kartalımıza, İstanbulumuza, İslam Coğrafyasına insanlığa istiyorum.”