MHP Kartal İlçe Başkanı Metin Özüpek : MHP Gözden Kaçırılacak Bir Parti Değildir

0
3020

MHP Kartal İlçe Başkanlığı bugün yerel ve ulusal basınla Saklı Köşk isimli Cafe- Restaurant’ta bir araya geldi. Yaklaşık 1 saat 45 dakika süren buluşmada MHP Kartal İlçe Başkanı Metin Özüpek ile birlikte MHP Kartal Belediye meclis üyeleri Mehmet Gödekdağ, Yaşar Cevdet Kahraman ve ilçe yöneticileri katıldı.

- Reklam -

Ülke ve Kartal ilgili gündemini değerlendiren MHP Kartal ilçe Başkanı Metin Özüpek Hatay‘da ve Osmaniye‘de gerçekleşen yangınlarla birlikte Azerbaycan‘a yapılan saldırı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kartal Belediye Meclisi‘nde Kartal hariç herşeyin konuşulduğunu ifade eden Metin Özüpek, bu durumun önüne geçilmesi gerektiğini ifade etti. Ayrıca ; Kartal Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve 19 Ekim’de gerçekleşecek sunumu değerlendirdikten sonra görüşlerini kamuoyu ile paylaşacaklarını söyledi.

” MHP Gözden Kaçırılaracak Bir Parti Değildir. ” 

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’den istenen randevu ilgili soruyu cevaplan Metin Özüpek şunları söyledi; ” STK’lara ve bir çok kurum temsilcilerine randevu verilirken bizim talebimize ise ”unutuldu, gözden kaçırdık” gibi cümlelerle geçiştirilmeye çalışılması doğru bir davranış değil, MHP gözden kaçırılacak bir parti değildir. ”