Kuyuya Düşen Köpek Sağlığına Kavuştu

0
348
KARTAL’DA İÇİ SU DOLU KUYUYA DÜŞEN YAVRU KÖPEK, İTFAİYENİN ÇABASI İLE KURTARILDI. KARTAL BELEDİYESİ VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ TARAFINDAN TEDAVİ EDİLEN KÖPEK, SAĞLIĞINA KAVUŞMASININ ARDINDAN SAHİBİNE TESLİM EDİLDİ. (İHA/İSTANBUL-İHA)

Geçtiğimiz günlerde, Çavuşoğlu Mahallesi’ndeki bir fabrikanın bahçesinde meydana gelen bir köpeğin, içi su dolu bir kuyuya düştüğünü haber alan İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB)’ne bağlı İtfaiye çalışanları, köpeği kuyudan çıkardı. Köpeğin kuyudan çıkartılmasının ardından harekete geçen Kartal Belediyesi soğuktan etkilenen köpeği, tedavisinin yapılması için belediyenin veteriner hekimlerine teslim etti. Veterinerlerin ‘Kuyu’ ismini verdiği yavru köpek, gerçekleştirilen bakım ve tedavilerin ardından sağlığına kavuştu ve akabinde sahibine teslim edildi.

‘Kuyu’nun sahibi Ali Güven, Kartal Belediyesi ekiplerine teşekkür ederek, “ Kartal Belediyesi ekiplerine ve Kartal Belediye Başkanımız Gökhan Yüksel’e sonsuz teşekkür ediyorum. Köpeğim ‘Kuyu’nun kurtarılması ve sağlığına kavuşması beni çok mutlu etti. Ekipler anında olaya müdahale ettiler. Veterinerler de Kuyu’yla uzun süre ilgilendi. Şimdiden tekrar oyun oynamaya başladık bile” sözlerini söyledi.