” Komşuluk ve Dayanışma Meydanı” Kemal Kılıçdaoğlu’nun Katılımıyla Açıldı.

0
197

Kartal Belediyesi tarafından yapılan 169.park olan ” Komşuluk ve Dayanışma Meydanı ” Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nun katılımıyla açılışı yapıldı.

- Reklam -

Kartallıların büyük ilgisiyle açılan ” Komşuluk ve Dayanışma Meydanı ” saat 13:00 itibariyle vatandaşların akınına uğradı. Çeşitli etkinliklerle eğlenen Kartallılar saat 14:00’da Sanatçı Hülya Polat‘ın sahne’ye çıkmasıyla eğlenceleri ikiye katlandı.

Hülya Polat’ın şarkıyla eğlenen Kartallılar saat 15:00 sularını gösterdiğinde açılış için gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel‘i büyük bir ilgiyle karşıladılar.

Ayrıca, ” Komşuluk ve Dayanışma Meydanı ” açılışına şu isimler katıldı ; Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Kartal Belediye Başkan Yardımcıları İmam Aydın, Ali Apaydın, Adem Uçar, Hüseyin Tozkoparan, Oktay Aksu Kartal Belediyespor Başkanı Umut Daştan, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinadar, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal ilçe Başkanı Muammer Çelebi, İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Burak Tok, Saadet Partisi Kartal İlçe Başkanı Fehim Hava, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Belediye Meclis üyeleri, İYİ Parti Kartal Belediye Meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.