Kartalyasam.com Okurları Soruyor, Mangalcılar Cevaplıyor

0
353

Kartal‘da fikir ayrılığı yaşanılan konulardan biri de Kartal sahilinde mangal yapılması, fikir ayrılıklarından bazıları ”mangalcılar yüzünden üzerimiz is kokuyor, Bisiklet kullanmıyoruz, yürüyüş yapamıyoruz mesela mangalları bisiklet yoluna koyuyorlar, çöplerini bırakıyorlar, mangal közlerini çimenlere boşaltıyorlar, ailece rahat gezemiyoruz” v.b. konular.

- Reklam -

Siz değerli kartalyasam.com okuyuculardan Kartal sahildeki mangal konusuyla ilgili haber yapmamızı talep eden mesajlar geldi.  Bizde insanları kutuplaştırmadan konuyu haber yapma kararı aldık. Haber içeriğimiz şu şekilde olacak. Demokratik haklar çerçevesinde sizlerin beklentilerini ele alan ve arasından seçilecek olan 10 adet soruyu Kartal sahilde mangal yapan vatandaşlarımıza soracağız sizin sorduğunuz sorular sayesinde onlarında beklentilerini öğrenmiş olup, alınan cevapları ve beklentileri haber başlığı altında sizlerle paylaşacağız. Seçilen soruları ve verilen cevapları vereceğiniz izin doğrultusunda beklenti ve fikir olarakta çözüme ulaşabilmesi adına yetkili mercilere sunacağız.

Sorularınızı, 9 Ağustos cuma günü akşamı saat 21:00’a kadar isim ve soyisminizle beraber [email protected] adresine veya https://www.facebook.com/kartalyasamcom/adresine yollayabilirsiniz.