Kartalsporlu taraftarlardan Kartal’da yaşayan vatandaşlara çağrı

0
351

Bölgesel Amatör Ligi 10.grupta mücadele eden Kartalspor, 9 Nisan Pazar günü ligin en önemli maçlarından birine çıkacak. Küme düşme potasından uzaklaşmak için mutlak galip gelmesi gereken Kartalspor’un bu haftadaki rakibi Bağcılarspor.

Bu önemli karşılaşma öncesi Kartalspor’a gönülveren taraftarlar sosyal medya hesabından Kartal ilçesine çağrıda bulunarak maça davet etti.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“DEĞERLİ KARTAL HALKI , BÜYÜK KARTALSPOR TARAFTARI ;
Ligin son iç saha maçında Pazar günü evimizde Bağcılar Spor’u konuk edeceğiz. İstanbul takımları arasında ikinci sırada yerimizi koruyoruz pazar günü oynanacak olan karşılaşma da 1 puan dahi aldığımızda ligde kalmayı garantileyeceğiz.
Bu önemli maç öncesi “Birlik ve Beraberlik” en çok ihtiyacımız olan motivasyonumuz ve itici gücümüzdür. Sezonun kalan Son 2 maçında Tüm camiamızı birlik olmaya , kırgınlık , küskün olmadan , genç , yaşlı , kadın , erkek çocuk demeden “ Ben Kartallıyım!” Diyen herkesi pazar günü Bulvar Stadın’a semtimizin takımın bu zorlu zamanda desteklemeye davet ediyoruz. Semtimizde Seferberlik ilan edilmiş olup 7’den 70’e Herkesi Pazar günü İtici Güç olmaya Bekliyoruz.
Biletler Ücretsizdir , hiçkimse dışarıda kalmayacaktır.
KENETLEN KARTAL !”