Kartalspor, Yoluna Devam Ediyor

0
336

Süper Amatör 1. Grupta mücadele eden Kartalspor, bugün saat 14:30’da deplasmanda Dolayobaspor ile karşılaştı. Maç 2-2 beraberlikle sona erdi.

- Reklam -

Maçın ilk yarısında Erdem’in gördüğü kırmız kartla Bordo – Beyazlılar 10 kişi kaldı. Ardından Dolayobasporlu futbolcu da gördüğü kırmızı kart ile 10 kişi kaldı. Maçın İlk yarısı 0-0’lık sonuç ile tamamlandı.

Maçın 2. yarısı başladıktan bir kaç dakika sonra Dolayobaspor gol atarak 1-0 öne geçti. Golden sonra Kartalspor oyun disiplininden kopmadı. İlerleyen dakikalarda Kartalspor’un yediği şansız golle Dolayobaspor 2-0’lık avantaj sağladı. Sonrasında Kartalspor için zor mücadele başladı. Kartalspor daha organize ve atak oynayan taraftı. Son dakikalara doğru Kartalspor penaltı kazanarak Okan Demir skoru 2-1’e getirdi. Hakem maçı 5 dakika kadar uzattı ve uzatma dakikalarında Abdülkadir Özdoğan’ın attığı golle Kartalspor Dolayobaspor’un sahasından 2-2 ayrılarak 1 puan aldı. Kartalspor puanını 19’a yükseltti.

Güvenlik nedeniyle, Kartalspor taraftarı’nın olmadığı maça rağmen maçın 2. yarısında 30 kadar Kartalspor taraftarı da maça gelerek takımlarını destekledi.