Kartalspor Pusu’ya Yattı (Analiz Haber)

0
837

Süper Amatör 1.grup’ta playofflara kalma mücadelesi veren Kartalspor‘da gözler bu hafta oynanacak maçlara çevrilmiş durumda. Bu hafta’yı bay geçen Kartalspor, rakiplerinin maç sonuçlarını bekleyecek.

- Reklam -

Bu hafta’nın puan durumu ve maçlarına bir göz atalım;

Birinci sırada 44. puanla Bakırköyspor var. Geçen hafta kendi sahasında İstinyespor’u 5-0 yendi. Bu hafta ise deplasmanda ligin ters takımlarından olan ve kendi sahasında iyi mücadele eden Dolayobaspor ile oynayacak.

İkinci sırada  Kavacıkspor var puanı ise 43. Geçen hafta deplasmanda Yeşil Esenyurt 2-0 yenen yeşil beyazlılar, bu hafta kendi sahasında 3. sırada bulunan Çıksalınspor ile oynayacak.

Üçüncü sırada yine 43 puan da olan Çıksalınspor mevcut. Beyoğlu temsilcisi geçen hafta’yı bay geçerek 3 puanı hanesine yazdırdı. Bu hafta deplasmanda final niteliği taşıyan maçta Kavacıkspor ile karşılaşacaklar.

Dördüncü sırada 42 puanla Kartalspor var. Geçen hafta Mimar Kubilay Köse stadyumunda taraftarında büyük desteği ile Dolayobaspor’u 5-0’lık skorla yenmeyi bildi. Bu hafta Bay olan Kartalspor 3 puanı hanesine yazdırdı. Düşündüğümüzde Kartalspor’un puanını 45 olarak hesaplamak daha doğru olacaktır.

Beşinci sırada Üsküdar takımı olan Bağlarbaşıspor var, puanı ise 42. Geçen hafta’yı Bay geçen Bağlarbaşıspor, bu hafta son 5 lig maçını kazanan Tunaspor ile deplasmanda oynayacak.