Kartalspor Playoff’lara Nasıl Kalır? ( Analiz Haber )

0
677

Süper Amatör 1. grupta playoff’lara kalma mücadelesi veren Kartalspor, dün Kavacıkspor maçında oynadığı güzel futbolla 3 puanı almasını bildi. Gelelim, Kartalspor Nasıl Playoff’lara Kalır? sorusuna;

- Reklam -
  1. sırada Bakırköyspor‘u görüyoruz uzun zamandan beri liderlik koltuğunu bırakmadılar, Yeşil-Siyahlılar bu hafta bay geçti 1453 Fatih Gençlikspor lig’ten çekildiği için 3 puanı haneye yazdırdılar ve puanları 41’e yükseldi. Gelecek hafta deplasmanda lig 2.cisi Kavacıkspor ile oynayacaklar. Playoff onlar için garanti olabilir mi? bilinmez futbol bu. Kalan maçları Kavacıkspor(D), İstinyespor(E), Dolayobaspor(D)

2. sırada 37 puanla Kavacıkspor var. Dün aldıkları Kartalspor mağlubiyeti sonrası gelecek maçlarda nasıl bir psikoloji ortaya koyarlar bilinmez ama haftaya kendi evlerinde zorlu bir Bakırköyspor maçları var. Kalan maçları Bakırköyspor(E), Yeşilesenyurtspor(D), Çıksalınspor(E)

3. sırada yine 37 puanlı Çıksalınspor var. 3.lük süpriz mi? tartışılır ama fırsatları iyi değerlendirdikleri ortada kalan 3 maçın 2’sinde güçlerine göre oldukça avantajlı durumdalar son maçları ise deplasmanda Kavacıkspor ile oynayacaklar dün oynadıkları Yeşilesenyurt maçını 3-2’lik skorla zorda olsa kazandılar. Kalan maçları Söğütlüçeşmespor (D), 1453 Fatih Gençlikspor (Bay), Kavacıkspor(D)

4. sırada 36 puanla Kartalspor var. Dün Kavacıkspor karşısında güzel futbolla 3 puanı almayı bildiler. Bordo-Beyazlılar sezon başından beri umulmadık maçlarda puan kaybetti.  Gelecek hafta İstinyespor ile deplasmanda oynayacak olan Kartalspor’un hedefi kayıpsız şekilde 9 puan kazanıp, Kavacıkspor ve Çıksalınspor’un puan kaybetmesini beklemek olacak. Unutulmasın ligin son maçı olan Kavacıkspor – Çıksalınspor karşılaşmasının sonucu çok önemli.  Kalan maçları İstinyespor(D), Dolayobaspor(E), Karadolapspor (Bay)

Bilgi; Güncel puan durumuna göre analiz yapılmıştır.