Kartalspor Kulübü’nden Üyelerine Önemli Duyuru

0
140

Kartalspor yönetim kurulu, kulübün resmi sosyal medya adreslerinden Kartalspor Kulübüne üye olanların aidatlarını ödemelerini talep ediyor.

- Reklam -

Kartalspor Kulübü’nün yaptığı resmi açıklama şu şekilde duyruldu;

DUYURU..!

Sn;Üyelerimiz,

Kartalspor Kulübü Derneği’miz sizin ödediğiniz yıllık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir. Bu sezon itibariyle sizlerin desteği ile varlığını sürdürmeye çalışan kulübümüz, sizlerin beklentilerine cevap verebilmek için aidat yükümlülüklerinizin zamanında yerine getirilmesi önem arz etmektedir.

Derneğimiz 5253 Sayılı “Dernekler Kanunu” çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Dernekler gönüllü üyelik esasına dayalı sivil toplum kuruluşlarıdır. Kimse üye olmaya ya da üye kalmaya zorlanamaz. Derneklerin Yöneticilerine ve üyelerine getirmiş olduğu yasal yükümlülükleri bulunmaktadır.Buna göre; Yönetim Kurulunun Görevleri ve Üyelerimizin görevleri dernek tüzüğümüzde resmi olarak ifade edilmektedir.

Dernek aidatının ödenmemesi durumunda yasal sürecin işletilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde Yönetim Kurulumuz ödenmeyen ve zamanında tahsil edilmeyen üye aidat borçları konusunda hukuki mevzuat gereği Genel Kurulda ve Mali denetimlerde hesap vermek durumundadır.

Bizi yasal zorunluluklar nedeni ile anlayışla karşılayacağınızı ümit eder, aidat borçlarınızı KARTALSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ’ne ait HALK BANKASI TR37 0001 2009 7570 0016 0000 74 Nolu İban numarasına yatırılmasını rica ederiz. Aidat borçlarınızı öğrenmek için kulübümüzü 0216 517 15 80 Numaralı hattından arayarak bilgi alabilirsiniz.

Eğer aidat borcunuzun olmadığını ya da kayıtlarımızda bir yanlışlık olduğunu, düşünüyorsanız, lütfen kulübümüzün [email protected] mail adresine aidat ödeme bilgilerinize dair mail atarsanız, size ulaşabileceğimiz telefon numaranızı belirtirseniz kayıtlarımız tekrar kontrol edilip, sizlere bilgi verilecektir.

Bu mektubu sorumluluğumuz alanında hazırladığımızı hatırlatır, bizleri anlayışla karşılamanızı temenni ederiz.

Kartalspor Yönetim Kurulu