Kartalspor Koronavirüs Sürecini Nasıl Geçiriyor?

0
667

Tüm dünyayı etkisi altına koronavirüsünden dolayı, süreci yakından takip eden kuruluşlarlardan biride Kartal’ın en büyük marka değerlerinden biri olan Kartalspor.

- Reklam -

Bu zorlu süreçte Kartalspor’un nasıl çalışmalar yaptığını kartalyasam.com’dan Gökhan İlhan Kartalspor Kulübü Başkanı Binali Aydın’a sordu. Binali Aydın yaptığı açıklamada şunları söyledi ; Kartalspor zor günler geçirdiğimiz süreci yakından takip ediyor. U15, U16,U17 gibi takımlarımız hocalarımızın eşliğinde ve bilgisi doğrultusunda video konferans üzerinden antremanlarını haftanın belli günleri gerçekleştiriyor.

Ayrıca, yönetimimizle aldığımız karar doğrultusunda ; Bu zorlu zamanda vazifemiz gereği Kartalspor’un 17 odalı tesislerini zor şartlarda görev yapan, kendilerini kendi evlerinde hissedecek şekilde sağlık personellere açtığımızı tekrar söylemek isterim, gerekli başvuruları devlet kademelerine geçtiğimiz haftalarda ilettik. Kartalspor ne zaman sahaya inecek? sorumuz üzerine Binali Aydın şunları söyledi; ” Öncelikle ülkemizin bir an önce sağlıklı günlere dönmesini temenni ediyorum. Türkiye Futbol Federasyonu’nun vereceği karar doğrultusunda hareket edeceğiz” dedi.

Haber : Gökhan İlhan