Kartallılar, Etkinlikler ve Konserler İçin Neler Dedi?

0
363

Kartal Belediyesi tarafından, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Türk rock müziğinin sevilen ismi Teoman konseri, 31 Ağustos’ta Öykü Gürman konseri ve 1 Eylül Dünya Barış günü sebebiyle Feridun Düzağaç konserleri organize edildi.

Organize edilen bu konserleri yakından takip eden ve mutluluklarını kartalyasam.com ile paylaşan değerli Kartallılara sorduk.

Kardelen Yazar : ”30 Ağustos’ta Teoman konseri biz gençler için mutluluk vericiydi. Sahne de çok güzeldi, katılım çok güzeldi ve kalabalıktı. Kartal Belediyesi’ne çok teşekkür ediyoruz. Bugün de Dünya Barış günü, Hepimiz barış içinde yaşayalım. Mustafa Kemal Atatürk’ünde söylediği gibi ”Yurtta Sulh, Cihanda Sulh”. Feridun Düzağaç.’ı da çok seviyoruz. Böyle etkinliklerin artması bizim için çok güzel, hem halkımız için, hem gençler için çok güzel etkinlikler oluyor umarım devamı gelir.”

Ezgi Doğan : ” ilk defa Teoman’ı canlı dinleme imkanı buldum. Canlı dinlediğim için inanılmaz heyecanlandım ve etkilendim. Çok güzel bir konser oldu. Feridun Düzağaç’ı ilk defa canlı olarak dinleme imkanı elde eldeceğim. Bu tip sanatçıları genelde sosyal medya ortamında dinleme şanşımız oluyordu. Kartal Belediyesi’ne bu güzel imkanları sunduğu için teşekkür ederim”

Eylem Pekgöz : ” Kartal Belediyesi’nin düzenlediği bu organizasyonu çok beğendik, çok mutlu olduk, bizlerin hayatına bir renk kattığı için, bizlere bu güzel konser ve etkinlikleri yaşattıkları için çok mutluyuz.”

Yeliz Çiğdem : ” Teoman konseri çok güzeldi ve çok kalabalıktı. Feridun Düzağaç konseri de çok güzel olacak. Domane Dersim’ide dinleme imkanı bulduk. Kartal Belediyesi bu tip organizasyonları eskiden daha az yapıyordu ve şimdi çoğalmaya başladı bu durumdan oldukça mutluyuz” dedi.