Kartal İstMarina Yönetimi : Sevdiklerinizin ve Çalışanlarımızın Sağlığını Önemsiyoruz

0
842

Çin’in Wuhan şehrinde ortaya çıkan ve hızla tüm Dünya’ya yayılan Koronavirüsü nedeniyle Hastaneler, AVM’e yönetimleri, Belediyeler v.b kurum ve kuruluşlar ülke genelinde teyakkuza geçmiş durumda. Koronovirüsüne karşı savaş açan bir diğer kurum ise ”Sevdiklerinizin ve Çalışanlarımızın Sağlığını Önemsiyoruz” söylemi ile yola çıkan Kartal ilçe sınırları içinde bulunan Kartal istMarina AVM oldu. AVM Müdürü Melih Çevik tarafından yapılan açıklamada Koronovirüsüne karşı alınan tedbirleri şu şekilde belirtti.

- Reklam -

 “Vatandaşlarımızı tehdit eden bu unsura karşı sosyal sorumluluk bilinciyle tüm sağlık önlemlerini hayata geçirdik. AVM’nin her yerinde 24 saat görev yapan dezenfeksiyon ekibi konumlandırıldık. Gece ekibi dahil olmak üzere doksan gün kalıcılığı olan özel kimyasallarla dezenfeksiyon işlemi gerçekleştiriliyor. Ayrıca AVM’nin sekiz noktasına el dezenfeksiyon terminalleri kurduk. Tüm çalışan temizlik ekiplerimize virüs ve hijyen eğitimi verdik. Acil durum ekibimizi ise virüs kriz hattı olarak revize ettik ve tüm AVM alanlarına bilgilendirme panoları kurduk.” dedi.

Ayrıca; Kartal İstMarina yönetimi tarafından alınan karar doğrultusunda misafirlerine yönelik bilgi amaçlı bir görsel paylaşıldı.