Kartal Belediyesi’nden Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Online Satranç Turnuvası

0
4243

Kartal Belediyesi, 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma ve Çanakkale Zaferi dolayısıyla online gerçekleşecek olan satranç turnuvası düzenliyor.

- Reklam -

Kartal Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Satranç Akademisi’nin organize ettiği “Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Online Satranç Turnuvası”; Türkiye Satranç Federasyonu, Türkiye Satranç Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği ve Türkiye Satranç Federasyonu Kartal İlçe Temsilciliği iş birliği ile yapılacak olup, 20 Mart 2021 Cumartesi 14:00`dan itibaren chess.com platformunda her yaş grubunun katılımına açık olarak 5 dakika+2 saniye düşünme süresinde 11 tur düzenlenecek.

Turnuvaya katılmak isteyen vatandaşlar, 19 Mart Cuma gününe kadar http://www.istanbul.tsf.org.tr/ linkinden başvurularını yapabilir.

Turnuva ile ilgili detaylı bilgiye ve turnuva katılım adımlarına http://www.istanbul.tsf.org.tr/turnuva-haberleri/acik-satranc-turnuvasi/3089-kartal-belediyesi-canakkale-zaferi-ve-sehitleri-anma-online-satranc-turnuvas%C4%B1 linkinden ulaşılabilir.