Kartal Belediyesi ve İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı Akşam Yemeğinde Buluştu.

0
129

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal Belediye Başkan Yardımcıları Oktay Aksu, İmam Aydın, İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Burak Tok, İYİ Parti Kartal Belediye Meclis Üyeleri Mukadder Gürcan, İbrahim Yıldırım Ateş ve İYİ Partililer, Kartal Belediyesi Büyükada sosyal tesislerinde akşam yemeğinde buluştular.

- Reklam -

Saat 19:30’da Kartal, Adalar vapur iskelesinden Kartal Belediyesi Büyükada sosyal tesislerine hareket edildi. Yolculuk esnasında Başkan Gökhan Yüksel ve İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Burak Tok tek tek davetlilerle selamlaştı ve bol bol hatıra fotoğrafı çektirdirler. Yolculuğun ardından sosyal tesislerde akşam yemeğine yenildi. Yaklaşık 130 kişi’nin katıldığı yemekte oldukça sıcak ve samimi görüntüler yaşandı.

Açılış Konuşmasını İYİ Parti İlçe Başkanı Burak Tok yaparken şunları söyledi; ” Seçim döneminde göstermiş olduğunuz gayret ve sonrasında gelen başarı için hepinize çok teşekkür ederim.” dedi.

Ardından Kartal Belediye Başkan Gökhan Yüksel söz alırken şunları söyledi; ” Dostluğa, kardeşliğe, yoldaşlığa, abiliğe,ablalığa bazen anneliğe,babalığa kadar o soğuk günlerde bütün katkılarınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İyiki varsınız, iyiki hep birlikteyiz. Bunlar unutulmayacak anlar, bunlar unutulmaması gereken birliktelikler, bu kardeşinizde bunları unutmaz. Sevgili büyüklerimizin, genel başkanlarımızın kulaklarını çınlattık. Sevgili Genel Başkanımız Meral Akşener‘in ve sevgili Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu‘nun, yukarıda öyle bir milli birlik ve beraberlik varki ; vatan sevgisi, Atatürk ilke ve İnkılapları gerisi teferruat kalıyor. Bu anlamda birliğin,beraberliğin, bu ailenin birlikteliğinin hep birlikte bizim desteğimizle, yanyana duruşumuzla devam edeceğine olan inancım tam ki biz bunu her seferinde yansıtıyoruz. Elbetteki amacımız Kartal’da işlerin kolaylaşmasını sağlamak, insanlara iyi hizmet vermek yerel anlamda artık seçim bitti. Biz yerel yöneticiler olarak kimseyi ayırmadan mahalle, mahalle eksiklerin peşine koşabilmek.” dedi.