İYİ Parti’yi Kartal Belediye Meclisi’nde Mukadder Gürcan ve İbrahim Yıldırım Ateş Temsil Edecek

0
252

Kartal Belediyesi meclis üyeleri Mukadder Gürcan ve İbrahim Yıldırım Ateş, Cumhuriyet Halk Partisi’nden istifa ederek İYİ Parti’ye katıldılar.

- Reklam -

İYİ Parti’yi Kartal Belediye meclisinde Mukadder Gürcan ve İbrahim Yıldırım Ateş temsil edecek. Mukkadder Gürcan İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı‘na gelerek istifasını basına yaptığı açıklamayla duyururken, İYİ Parti’nin bir diğer meclis üyesi olan İbrahim Yıldırım Ateş istifasını sosyal medya hesabından duyurdu.

İYİ Parti Kartal Belediye meclis üyesi Mukadder Gürcan istifasını şu sözlerlerle bildirdi:

”Kamuoyuna Duyuru;

İYİ Parti İl Başkanlığı’mızın almış olduğu karar doğrultusunda 12 Temmuz 2019 tarihi itibariyle Cumhuriyet Halk Partisi üyeliğimden istifa etmiş bulunmaktayım. 

Bugünden itibaren İYİ Parti’ye tekrar katılmış ve Millet İttifakı süreci içerisinde  Kartal halkıyla bir bütünlük kurarak kimseyi ayrıştırmadan bir seçim süreci yaşadık.  Bu zaman içersinde birlikte Kartal’ı karış Karış dolaşarak Sayın Gökhan Yüksel ve çok değerli meclis üyelerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla inandığımız yolun sonuna kadar beraber olduğumuzu söylemek isterim. 

Millet İttifakı ruhu, hiçbir şekilde yara almadan tam bağımsız, demokratik ve laik bir hukuk devleti için yoluna devam edecektir.  

Şahsım olarak, Cumhuriyet Halk Partisi Başkanlığı’na ve yöneticilerine saygılarımı sunar,  İYİ Parti’yi temsilen Millet İttifakı ruhu ile çalışmalarıma devam edeceğimi kamuoyunu saygıyla arz ederim. 

Mukadder Gürcan
İYİ Parti Kartal Belediye Meclis Üyesi”

Cumhuriyet Halk Partisi’nden ayrılıp İYİ Parti’ye katılan bir diğer isimde İbrahim Yıldırım Ateş oldu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan İbrahim Yıldırım Ateş şu sözlerle istifasını duyurdu:

Kamuoyuna Duyuru;

İYİ Parti İl Başkanlığı’mızın almış olduğu karar neticesinde bugün itibariyle Cumhuriyet Halk Partisi’nden istifa edip İYİ Parti’ye dönüş yapmış bulunmaktayım.

Bu süreçte Millet İttifakı ruhu ile hep beraber çalıştık ve ittifak adaylarımızı hak ettikleri yerlere getirerek büyük başarılar elde ettik.

Kartal’a artı değer katacak projeler ile Kartal’ın ve İstanbul’un hak ettiği değere ulaşabilmesi için çıktığımız bu yolda belediye başkanımız Sayın Gökhan Yüksel, çok değerli meclis üyelerimiz ve bütün yol arkadaşlarımızla bu yolun sonuna kadar beraberiz.

Bu süreçte bizi sevgiyle kucaklayan, sokak sokak beraber çalıştığımız, beraber başardığımız, Cumhuriyet Halk Partisi örgütüne ve yöneticilerine şükran ve saygılarımı sunarım.

Millet İttifakı ruhu, hiçbir yara almadan tam bağımsız, demokratik ve laik bir hukuk devleti için yoluna devam edecektir.

Ben de şahıs olarak ve İYİ Parti’yi temsilen Milleti İttifakı ruhu ile çalışmalarıma devam edeceğimi kamuoyuna saygıyla arz ederim.

Her şey çok güzel olacak,
Türkiye İYİ olacak.

Avukat İbrahim Yıldırım Ateş
İYİ Parti Kartal Belediye Meclis Üyesi