İYİ Parti Kartal mısın? İYİ Parti Şirketi misin?

0
7378

Sevgili dostlar, arkadaşlar, güzel insanlar yeni bir yazıyla sizlerle birlikteyim. Hepiniz sıkıldınız biliyorum, gözler Cumhurbaşkanlığı kabine toplantısında bakalım; öğrencilerimiz, esnafımız, sosyal hayatımız için neler olacak ben de sizler gibi merak ediyorum.

- Reklam -

Maalesef bu süreçte aramızda dünyadan bir haber olan insanlarda mevcut örneğin; İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı yönetimi gibi… Kartal esnafı kan ağlarken, bacılarımız çocuklarına içirecek süt bulamazken, kardeşlerimiz belki iş bulurum umuduyla iş görüşmesine gitmek için cebindeki son parasını yol parası olarak kullanırken o hanımefendiler, beyefendiler (ki tartışılır) neymiş efendim yönetimine gelişlerinin 1. yılını kutluyorlarmış vatandaşlarımıza, halkımıza, esnafımıza nispet yaparcasına bir de pasta kesiyorlar ve bunu sosyal medya hesaplarından büyük marifetmiş gibi paylaşıyorlar.  Hayırdır yahu ne oluyoruz? Siyasi parti misiniz? Şirket misiniz?

Şimdi sormak istiyorum İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı mevcut yönetimi Kartal için ne yapmıştır? Hakikaten Kartal için olumlu bir şeyi anlatın bana bileyim. Ağızlarında bir sakız Kartal Belediye Başkanlığı‘nı biz kazandırdık. Ee tamam 26 bin civarında oy ile desteklediniz. Anlıyorum sizi ya sonra! Otur babam otur… Amacınız, hikayeniz, masalınız, rüyanız nedir? Anlatın bizlere de bilelim.

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanlığı‘nı ayrıca takdir etmek istiyorum. Millet İttifakı‘ndan dedikleri bu insanlara karşı iyi sabrediyorlar. Görüyorum, takip ediyorum CHP’nin gençleri, meclis üyeleri ve yönetimi bu zor süreçte siyasi görevlerini yerine getirmek adına hep sokaklarda, vatandaşlara yardımcı olmaya çalışıyorlar, erzak veriyorlar, kömür dağıtıyorlar, hasta, yatalak insanların her zaman yanında olmaya çalışıyorlar. Ama pastayı nedense İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı kesiyor. Biraz, çok az utanın be kardeşim. Hadi vatandaşlardan utanmıyorsunuz anlıyorum da Millet İttifakı dediğiniz CHP’lilerden de mi utanmıyorsunuz?

Buradan CHP Kartal İlçe Başkanlığı’na şunu söylemek istiyorum. Lütfen; Kartal’daki Millet İttifakınıza özenmeyiniz.

Sevgiyle efendim…