İyi Parti Kartal İlçe Eski Başkan Yardımcısı haksızlığa isyan etti

0
316

İyi Parti Kartal İlçe Başkanlığı delege seçimlerine sayılı günler kala, 30 m2’lik yerde delege seçimi yapılacağı iddiası Kartal kamuoyu’nda yankılanmaya devam ederken, İyi Parti Kartal İlçe Başkanlığı’na üye olan vatandaşların isimlerinin askıya çıkan listelerde olmadığı bilgisi İyi Parti Kartal İlçe eski Başkan Yardımcısı Gülseren Maral tarafından duyruldu.

Sosyal Medya hesabından bir açıklama yapan Gülseren Maral, vatandaşların uğradığı haksızlığa isyan ederek şu ifadelere yer verdi; “Haksızlığa susmak,göz yummak yapılan haksızlığa ortak olmak demektir…

Kartal iyi parti de üye depremi devam ediyor.

Yaklaşan kongre sürecinde her mahallede üye olmasına rağmen listelerde ismi olmayan üyelerin isyanı büyüyor. Buna rağmen ilçe yönetiminin sesi çıkmıyor.
İşi iyicene abartıkça abartılar… benim referans olduğum üyelerin bir kısmı ilçeye gidiyor ve askıda kendi isimleri yok !
Ve ilçe sekreteri üyelerin gelsin itiraz dilekçesi versin diyor.Yani işi zora sokmak az bir süre kaldığı için bu yapıldı.Listelerin geç asılmasının nedeni tam olarakta budur.”