İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı ” Ben İmza Atmadım ” Diyen Yöneticiyi Görevden Aldı

0
8968

Geçtiğimiz hafta İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı‘nda ” Evrak’ta sahte imza ” skandalı yaşanmış ve belgeleriyle birlikte haber yapmıştım. Haberin ardından konuyla ilgili mevcut Başkan Fuat Onbaşılı ve yönetiminin tavrı ne olacak, ” Evrak’ta sahte imza ” araştırılacak mı? tekzip yayınlanacak mı? diye beklerken, İYİ Parti İlçe Başkanlığı konuyu örtbas etmek adına ” Ben imza atmadım ” diyen ama sözününde arkasında durmayan Yönetici Kemal Köse’yi görevden aldıklarını öğrendim. Şimdi sormak istiyorum ; Kemal Köse görevinden alınarak İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı ” Evrak’ta sahte imza” olayını kabul etmiş olmadı mı?

- Reklam -

Peki, İYİ Parti Kartal’a vatandaşlar sormayacak mı? ” Size neden güvenelim? Size neden oy verelim? Bahsi geçen imzayı kim attı? Amacınız ve hedefiniz nedir? Neden siyaset yapıyorsunuz?  Millet ittifakına zarar vermiyor musunuz? Olay ortaya çıkmasın diye mücadele edenler, kendi koltukları için yöneticisinin görevine son verenler, yarın Kartal’da iktidar olursa bizlere neler yapmaz? ”

Bu saatten sonra ne il yönetimi ne de ilçe yönetimi konunun üzerine gitmeyecektir. Kartal siyasi tarihinde ” Evrak’ta sahte imza ” konusu İYİ Parti Kartal’ın kara lekesi olarak kalmaya, hatırlanmaya devam edecektir.

Sevgiyle efendim…