İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Burak Tok İstifalarla İlgili Açıklama Yaptı

0
385

Cumhuriyet Halk Partisi‘nden ayrılıp İYİ Parti’ye geçen Kartal belediye meclis üyeleri Mukaddder Gürcan ve İbrahim Yıldırım Ateş İYİ Parti’yi Kartal belediye meclisi’nde temsil edecek.

- Reklam -

İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı‘nda yapılan törende, Mukadder Gürcan’a Başkan Burak Tok tarafından İYİ Parti rozeti takılırken istifalar hakkında kartalyasam.com‘a şu açıklamayı yaptı; ”Biz en nihayetinde bir Millet İttifakı’nın ortağı olarak elimizden gelen bütün çalışmaları yaptık. Çok ciddi de başarı elde edilmiştir. Burada İYİ Parti’nin katkısı kesinlikle yadsınamaz. Tüm partililerimizin çok ciddi emekleri olmuştur. Genel başkanımızın, Ekrem bey’e desteği nedeniyle bugüne kadar gecikmiş bir vuslatımızdı bugün itibariyle arkadaşlarımız yuva’ya dönmüştür. Tekrar yuvalarına hoş geldiler.

Bundan sonra meclis çatısı altında ve tüm siyasi platformlarda İYİ Parti olarak, İYİ Parti grubu olarak Kartal’a hizmet etmeye devam edeceğiz. Bende grup başkanı olarak kendileriyle birlikte toplantılarda yer alacağım. Belediye başkanımızla da herzaman konuştuğumuz gerçek var. Allah nasip ederse 5 Sene Kartal’ı hep birlikte yöneteceğiz. Biz herşeye evet diyecek durumda değiliz. Biz İYİ Parti seçmenininde onların talepleri doğrultusunda da Kartal’a en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelen mücadeleyi arkadaşlarımızla birlikte vereceğiz.

Bundan sonraki proje önerilerimiz, soru önergelerimizi, görüş ve bildirilerimizi grup temsilinde dile getireceğiz. Hem Kartal’ın daha iyi bir seviye de olması hemde Millet İttifakı nedeniyle oy veren seçmenlerinde en iyi hizmeti alması için arkadaşlarımızla birlikte elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Belediyeceliğin amacı budur halka hizmettir. Arkadaşlarımızla birlikte bu hizmeti en iyi şekilde ömrümüz oldukça 5 sene devam ettireceğiz.” dedi