Gülay Şakar’dan muhtarlara tam destek

0
295

Doğru Parti Kartal İlçe Başkanı Gülay Şakar ve yönetimi, Genel Başkan Rıfat Serdaroğlu‘nunda katılımıyla Doğru Parti Kartal İlçe Başkanlığı açılışı öncesi muhtarlar ve yerel basın ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Programda söz alan Gülay Şakar, davetlilere teşekkür ettikten sonra kısa bir konuşma gerçekleştirdi.

”Muhtarlarımızın özlük haklarıyla ilgili sıkıntılar yaşadığını öğrendik”

Muhtarların mahalleler için öneminden bahseden ve Doğru Parti olarak her zaman yanlarında olduklarını belirten Gülay Şakar, ‘‘Muhtarlarımızın özlük haklarıyla ilgili sıkıntılar yaşandığını öğrendik’ dedi.

Gülay Şakar, konuyla ilgili düşüncelerini şu sözlerle paylaştı; Kartal’daki problemleri aşmak için muhtarlarımıza ihtiyacımız var. Sağ olsun hepsi bizi çok güzel karşıladı. Mahallelerde olan sorunları anlattılar. Fakat mahalle sorunlarından çok muhtarlarımızın özlük haklarıyla ilgili sıkıntılar yaşadığını öğrendik. Bu sorunlarla ilgili Doğru Parti Kartal İlçe Başkanlığı olarak bir rapor hazırladık, bu raporları ilçelere, İl Başkanlığına ve Genel Merkezimize sunduk. Muhtarlarımıza her zaman destek olacağız.

Gülay Şakar, vefat eden Topselvi Mahalle Muhtarı Ramazan Keklik’i unutmadı

Konuşma öncesi geçtiğimiz günlerde vefat eden Topselvi Mahalle Muhtarı Ramazan Keklik‘i de unutmayan Gülay Şakar, taziye mesajını şu sözlerle yineledi; ”Kendisiyle kısa zaman önce tanıştık. Yüce gönüllü bir insan. Kendisine Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyorum.”dedi.

Doğru Parti Kartal İlçe Başkanlığı açıldı

Doğru Parti Genel Başkanı Rıfat Serdaroğlu, muhtarlar ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşen kahvaltı programının ardından Kartal, Ankara caddesinde bulunan Doğru Parti Kartal İlçe Başkanlığı’nın açılışı yapıldı.