Emlak Konut Tuzla’daki Arsasını 39 Milyon TL’ye Satışa Çıkardı

0
931

Emlak Konut Tuzla’da bulunan bir arsasını ilana verdi. 39 Milyon TL’ye yatırımcılar için satışa sundu.

- Reklam -

Emlak365.com’dan Gülcan Özer’in yaptığı habere göre; Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketleri arasında gösterilen Emlak Konut GYO Tuzla’da yer alan arsasını satışa çıkardığını duyurdu.  İstanbul’un Tuzla ilçesine bağlı olan İçmeler 0 ada 4554 parselde yer alan 10.053,10 metrekare yüz ölçümlü arsanın imar durumu ise ticaret, turizm ve konut alanı olarak belirtildi.

AÇIK ARTIRMA İHALESİ İLE SATIŞA SUNULACAK ARSANIN BEDELİ 39 MİLYON LİRA OLARAK BELİRLENDİ! 

İhale açık artırma yöntemi ile yapılacak ve 9 Ekim 2020 tarihinde gerçekleşecek. İhaleye katılacak olan kişi ya da kurumların ihale tekliflerini en geç 8 Ekim 2020 Perşembe gününe kadar vermeleri gerekecek.  İhalede belirlenen açılış fiyatı 39 milyon lira olarak uygulanacak. İhaleye katılanlar için en düşük fiyat artışı 400 bin lira ve en yüksek fiyat artışı ise 2 milyon lira olarak ilan edildi.

İhaleyi kazanan kişi ya da kurumlar satış bedelini KDV dahil olmak üzere peşin ödeyecek. Vadeli alışlarda ise KDV Dahil satış bedelinin  yüzde 20’sinin peşin, kalan tutarın aylık %0,79 vade farkı ile 24 ay vadelendirilerek satılması seçeneğinni yanı sıra İhale sonucu oluşacak KDV Dahil satış bedelinin yüzde 30’unun peşin, kalan tutarın aylık %0,79 vade farkı ile 36 ay vadelendirilerek satılması şeklinde iki seçenek sunulacak.