Demokrat Parti Kartal’dan kitap fuarına ziyaret

0
122

Demokrat Parti Kartal İlçe Başkanlığı, İlçe Başkanı Eray Ekim ve yönetimi Kartal Meydan’da Kartal Belediyesi tarafından düzenlenen ve 9 gün sürecek olan kitap fuarına ziyaret gerçekleştirdi.

- Reklam -

Demokrat Parti İlçe Başkanı Eray Ekim, tek tek yayınevlerinin standlarını ziyaret ederek, kitapseverlerin ilgisini yakından takip etti.

”Kitapseverlerin ilgisi yoğun”

Eray Ekim ve yönetimi standları ziyaret ederek yayınevleriyle ve kitapseverlerle bol bol sohbet etti. Eray Ekim’e kitapseverlerin ilgisinin oldukça yoğun söyleyen yayınevi görevlileri beklentilerinin üzerinde ilginin olduğunu söyledi. Bir kitapsever ile kısa bir sohbet gerçekleştiren Demokrat Parti Kartal İlçe Başkanı Eray Ekim; ”Fuar beklentinizi karşıladı mı?” sorusuna ise şu yanıtı aldı; ”Genelde internet üzerinden kitap alıyorum. Buradaki fiyatlar bütçeme oldukça uygun, yayınevileri vatandaşları düşündüğü için bende kütüphanem için bolca kitap satın aldım.” ifadesini kullandı. 

Umut Daştan, Eray Ekim’e İmzalı kitap hediye etti. 

Kartal Kitap fuarı imza günleriyle devam ederken, İmza günü düzenleyen isimlerden birisi de CHP Kartal Belediye Meclis Üyesi Umut Daştan oldu. Demokrat Parti İlçe Başkanı Eray Ekim’e  ”Türkiye’de siyasette kriz yönetim 2001 krizi örneği” isimli kitabını imzalayarak hediye etti.

Kartal’da yaşayan yazarlardan biri olan Fatma Nur Çeboğlu‘nunda imza gününü yakından takip eden Eray Ekim, ”Devlet Çocukları” isimli kitabın yazarı ile kitap ile lgili kısa bir söyleşi gerçekleştirdi.