Kamuoyuna Duyuru: Değerli Kartallıların Şikayetlerini Başkan Gökhan Yüksel’e Bildirdik.

0
439

Değerli Kartallılardan son zamanlarda Kartal sahilindeki mangalcılar, seyyar satıcılar v.b. konularla ilgili kanun ve nizamlara uygun şekilde çok sayıda şikayet aldık. kartalyasam.com olarak özgür basın anlayışımızla, tarafımıza ulaşan Kartallıların sorun ve şikayetlerini haber başlığında yetkili kurumlara duyurmaya çalışmıştık.

Kartal Belediyesi ve Jolly Joker Kartal İstMarina‘nın ortaklaşa gerçekleştirdiği ”Sahillerimizi Temizliyoruz” etkinliğine dün ( 7 Ağustos 2019 ) Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel‘de katılım sağladı. Geçtiğimiz günlerde yaptığımız Kartal sahilindeki seyyar satıcılarla ilgili haberleri ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi‘nin yetki ve sorumluluk alanı içersinde olan Kartal sahilindeki problemleri Kartal Belediyesi’ne nasıl yıktığını Kartallıların şikayetleriyle deşifre etmiştik. Etkinlikte, Başkan Gökhan Yüksel’e bu iki konuyla ilgili yaptığımız haberleri okutma imkanı elde ettik. Sayın Gökhan Yüksel konularla ilgileneceği tarafımıza iletti.

kartalyasam.com olarak, Başkan Gökhan Yüksel’in iş temposunun yoğunluğunuda göz önünde bulundurarak yaptığımız haberleri değerli Kartallıların adına, Kartal Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü yetkililerin bilgisi doğrultusunda, e-posta ile konuları kayıt altına alarak bildirdiğimizi değerli Kartallılara duyurmak isteriz.

kartalyasam.com olarak Sayın Gökhan Yüksel’in bizzat ilgileneceğine inandığımız Kartal Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü’ne gönderdiğimiz e-posta:

Kartal Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğüne, 
Son zamanlarda değerli Kartallılardan kartalyasam.com’a birçok şikayet gelmekte Kartal sahilinde bulunan mangalcılar, seyyar satıcılar v.b. konularla ilgili. Kartal Belediye Başkanı Sayın Gökhan Yüksel dün (07 Ağustos 2019) düzenlenen “Sahillerimizi Temizliyoruz” etkinliğine iştirak etmişlerdir. 
Kartalyasam.com olarak etkinliği habercilik anlayışımız gereği dikkatlice takip ettik. Sayın Gökhan Yüksel, mangalcılarla ilgili açıklama yaparak değerli Kartallıların yüreğine su serpmiştir. 
Etkinlikte, Sayın Gökhan Yüksel’e Kartal sahilinde bulunan seyyar satıcılarla ilgili kanunlar nizamlar çerçevesinde yaptığımız haberimizi ve konuyla ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa Alo 153’e yapılan şikayetleri Kartal Belediyesi’ne aktaran haberlerimizi okutma imkanı bulduk. Sayın Gökhan Yüksel konuyla ilgileneceğini tarafımıza iletti. 
Kartalyasam.com olarak tarafınıza yaptığımız haberlerin linkini iletiyoruz. Ayrıca; değerli Kartallıların bu şikayetlerle ilgili daha fazla merakta kalmaması adına tarafınıza göndermiş olduğumuz e-postayı haber olarak kamuoyuna ve değerli Kartallılara duyuracağımızı bilmenizi isteriz. 
Gereğinin yapılması arz ederiz. 
Saygılarımızla. 
Kartalyasam.com