Çekmeköy’de Sandalye Kavgası 1 Kişi Öldü 1 Kişi Kör Oldu

0
3504

Çekmeköy, Hamidiye Mahallesi’nde meydana gelen olayda iki grup arasında kavga çıktı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde iddiaya göre kırık sandalyeyi tamir ettirmek isteyen Emrah S., Osman Çakır‘ın dükkanına gelerek sandalyesini kaynak yaptırmak istedi. Osman Çakır da sandalyenin kumaş olan bölümlerinin kaynak sırasında yanabileceğini söyleyerek kumaş kısımların sökülüp getirilmesini istedi. Sandalye kumaşını da Osman Çakır’a çıkartmak isteyen Emrah S. ile Osman Çakır arasında sözlü tartışma çıktı.

- Reklam -

Daha sonra dükkandan ayrılan Emrah S. yanına aldığı 3 kişi ile beraber ellerinde bıçak ve sopalarla tekrar Osman Çakır’ın dükkanına geldi. Yeniden çıkan tartışma büyüdü. Emrah S. ve beraberinde gelenler Osman Çakır ve yanındaki iki kişiyi öldüresiye dövdü. Kavga sırasında bir ara yere düşen Osman Çakır göz çevresine aldığı 2 bıçak darbesi ile ağır yaralandı. 2 hafta boyunca yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren 47 yaşındaki 3 çocuk babası Osman Çakır hayatını kaybetti. Çakır’ın cenazesi adli tıp morguna kaldırıldı. Otopsi işlemlerinin ardından Çakır’ın cenazesi Çekmeköy Mezarlığına defnedildi.

Çekmeköy İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Engin S., Nihat S., Oktay S., ve Emrah S.,’nin işlemleri devam ediyor.