Belediye Başkan Yardımcısı Adem Uçar ” Mahallede Şenlik Var” Etkinliği Hakkında Ne Söyledi?

0
224

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel tarafından, karne hediyesi olarak Kartal’daki mahalleri kapsayan çocuklar için yapılan ” Mahallede Şenlik Var” etkinliği bugün Yakacık Ali Bora Kerimoğlu parkında gerçekleşti.

- Reklam -

Etkinliğe, Kartal Belediye Başkan Yardımcısı, Kültür ve Sosyal İşler müdürü Adem Uçar‘da katılarak çocukların mutluğuna ortak oldu.

Etkinlikte, kartalyasam.com‘un sorularını yanıtlayan, Kartal Belediye Başkan yardımcısı Adem Uçar şunları söyledi; ” Kartal Belediyesi‘nde çok büyük bir değişim var, şimdiye kadar 10 yıllık süre zarfında birçok başarılı işe imza attı. Şimdi genç bir belediye başkanımız var. Türkiye’nin en genç belediye başkanına sahibiz. Dolayısıyla, etkinliklerimizinde bundan etkilenme ihtimali yoktu. Gençlere yönelik etkinliklerimiz hızla çoğalarak artıcaktır. Mevcutta, içerisinde bulunduğumuz alanda da tabiki bir ” Mahallede Şenlik Var ” adı altında bir dizi etkinlik var ve her mahalleye gidiyoruz. Çocuklarımıza özellikle dezavantajlı olan bölümlere öncelik vermek kaydıyla bu tarz etkinlikleri çocuklarımızın ayaklarına götürüyoruz. Burada çocuklara yaptığımız etkinliklerde doğal olarak veliler de geliyor. Çocuklarımıza etkinlikler yapıyoruz, velilerimize atölye çalışmaları yapıyoruz. Patlamış mısır, pamuk şekeri ikramlarımız var, yazlık sinema konseptimiz var. Bu etkinliklerimiz her zaman devam edecek. Bizi izlemeye devam edin lütfen” dedi.