Başkan Gökhan Yüksel Yerel Gazetecilerle Biraraya Geldi

0
284

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel 31 Mart yerel seçimlerinden 8 ay sonra Kartal’da bulunan yerel basınla sabah kahvaltısında biraraya geldi.
Saat 10 itibari ile başlayan sabah kahvaltısına Kartal Belediye Başkan yardımcıları Bayram Ali Baştan, İmam Aydın, Adem Uçar, Hüseyin Tozkoparan, Ali Apaydın, Cengiz Türkmen ve Kartal Belediyesi Basın Yayın Müdürü Hüseyin Güler katıldı.

Yerel basından kurumumuz  Görüş Haber ve Anadolu Gerçek’i temsilen Alattin Böke ve Arife Emek katıldı. Bununla beraber Kartal Gazeteciler Derneği başkanı Selim Akdoğan ve yönetimi kahvaltıda hazır bulundu. Yaklaşık 1 buçuk saat süren kahvaltıda Başkan Gökhan Yüksel 31 Mart şeçimlerinde başkan olduktan sonra 8 ay içindeki yapılan belediye faaliyetlerini, etkinlikleri, ileriye dönük projeleri paylaştı.

Ardından gazetecilerin soru cevap şeklinde sorularını yanıtladı. Devamında ise yerel gazetecilerin ulusal basın içinde önemli olduğunu söyleyen Başkan Gökhan Yüksel her zaman yerel basına çalşmak istediğini koordinasyonlu olarak fikir alışverişi yapılmasını gerektiğini, desteğini  esirgemeyeceğini söyledi.  Ardından Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ve yardımcıları toplu halde yerel gazetecilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.