Başkan Gökhan Yüksel, Yapılan Konser Etkinliklerini Kartalyasam.com’a Değerlendirdi

0
259

Kartal Belediyesi tarafından organize edilen 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Teoman konserini, 31 Ağustos Öykü Gürman ve 1 Eylül Dünya Barış günü Feridun Düzağaç konserini kartalyasam.com olarak Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel‘e sorduk.

- Reklam -

”Bugün 1 Eylül Dünya Barış günü, barış için söyledi Feridun Düzağaç. Barış’ın ateşini Kartal’dan İstanbul’a, Türkiye’ye sonra Dünya’ya yaılması için bizlerde elimizden gelen gayreti sergiliyoruz. Sevginin hakim olduğu Dünya’da paylaşılamayacak bir şey yok, Kardeşlik, dayanışma, birlik, beraberlik umarım daim olur. Hem yerel yöneticilere, hem genel siyasetçiler her ortama katkı sunmak adına; hem güleryüzle, hem tatlı dille bence bu işleri yapabilirler toplumun ihtiyaçlarını karşılayabilirler umarım barış dili tüm Dünya’ya hakim olur. ”

Ayrıca; Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartalıların ve Teoman’ın buluduğu yılın fotoğrafı sayılabilecek öz çekim için kartalyasam.com’a şunları söyledi : ”Teoman Kartallı’nın İstanbullu’nun Türkiye’de yaşayan kardeşlerimizin sevdiği bir sanatçı. Küçüğünden, büyüğüne şarkılarını ezbere bilen birçok misafirlerimiz vardı. Şarkılarına bütün Kartalılar eşlik ederek söyledi. Belki o sevgiyle, o çoşkuyla bizlerden hem üniversite çağlarımızda, hem şimdi de Teoman demekki bir ihtiyacımız burada o ihtiyaç gelince de o fikir geldi. Gençlerimizide çoşkulu görünce öyle bir düşünce geldi. Çok güzel oldu” dedi.