Başkan Gökhan Yüksel ” Kartalspor ile İlgili Atacağımız Adımları Konuştuk ”

0
6683

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal’ın en önemli marka değerlerinden biri olan Kartalspor’u ziyaret etti. Kartalspor Başkanı Binali Aydın ve yöneticiler tarafından karşılanan Gökhan Yüksel, Kartalspor altyapı antremanınıda takip etti. Yaklaşık 1 saat 15 dakika süren ziyarette Kartalspor’un tesisleşmesi ve gelecek ile planlar Kartalspor Başkanı Binali Aydın ve yönetimiyle paylaşılarak fikir alışverişinde bulunuldu.

- Reklam -

Gökhan Yüksel’e Kartalspor Forması Hediye Edildi

Kartalspor Başkanı Binali Aydın tarafından kulübe gerçekleştirdiği ziyaretin anısına Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’e Kartalspor’un 34 numaralı forması hediye edildi. Ziyaret sonrası kartalyasam.com’un sorularını yanıtlayan şu ifadeleri kullandı; ”Duygularım güzel çocukluk yıllarımın geçtiği yer, kulüp başkanımızı ve yönetimini ziyaret ettik. Spor yapan Kartallı çocuklarımızı bir selam verdik. Hem Kartalspor’un hem diğer spor camiasının içersindeki kulüplerin başta amatör spor kulüplerinin her zaman yanında olduğumuzu hatırlattık. Atacağımız adımlar var onlarla ilgili sohbetimizi yaptık. Yönetime başarılar diledik yanlarında olduğumuzu söyledik. ”

Kartalspor Kulübü Başkanı Binali Aydın da Gökhan Yüksel’in ziyareti ile ilgili şu ifadeleri kullandı; ‘‘Belediye başkanımız Gökhan Yüksel’in tesislerimizi ve sporcularımızı ziyaret etmesi bizi çok memnun etti. Kendisiyle, Kartalspor’un geleceği ile ilgili planlarımızı paylaştık.