Başkan Gökhan Yüksel, İYİ Parti İlçe Teşkilatı İftarına Katıldı

0
291

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı tarafından verilen iftar programına katılara orucunu partililerle birlikte açtı.

- Reklam -

İftar yemeğine, Başkan Gökhan Yüksel‘in yanı sıra; CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Burak Tok, İYİ Parti İstanbul İl yöneticileri, Kartal İlçe yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.

”Kardeşçe ve Arkadaşça, Kısaca komşu Gibi Bir Araya Gelmek Çok Önemli”

İftar programı sırasında partililere ve davetlilere hitap eden Başkan Gökhan Yüksel şunları söyledi, “Bir güzel Ramazan akşamında, hep birlikte, aile ortamında buluşmak, bu güzelliği yaşamak, birliği, beraberliği ve dayanışmayı yaşamak, kardeşçe ve arkadaşça, kısaca komşu gibi bir araya gelmek çok önemli. Zor günlerden, zor süreçlerden geçiyoruz; ama birlik olunca, her zorluğun üstesinden gelmek kolay oluyor. Bugün buraya katıldığınız için, her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 31 Mart sürecini yaşadık. O sürecin ardından hepinizle ayrı ayrı görüşebildik; ama toplu olarak ilk defa bir aradayız. Verdiğiniz bütün katkılardan dolayı; yüreğinizi, sevginizi, emeğinizi kattığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum, hepinizi çok seviyorum.” ifadelerini kullandı. Başkan Gökhan Yüksel daha sonra iftar saatinin gelmesiyle birlikte, okunan duaya eşlik ederek orucunu partililer ve davetlilerle birlikte açtı.