Başkan Gökhan Yüksel : 1600 Aileye Sosyal Yardım Gerçekleştirdik

0
334

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel bugün belediyenin sosyal medya adreslerinden yaptığı canlı yayınla koronavirüsü nedeniyle yapılan çalışmaları, alınan önlemleri Kartallılarla paylaştı.

- Reklam -

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel yaptığı açıklamalarda şunları söyledi; ” 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını büyük bir çoşkuyla kutlayacağız. Küçük kardeşlerimizle canlı olarak görüşmelerimiz olacak. Bir de ilçemizde çocuk meclisimizi kurduk. Kartal’ın 20 mahallesinden 20 temsilci kardeşimizle biraraya geleceğiz. Çocuk gözüyle Kartal ile ilgili çalışmalar için onlarında fikirlerini alacağız.

Ramazan Ayınıda hep beraber geçireceğiz. Birlik ve beraberlik içinde komşularımızla iletişimde kalmaya devam edeceğiz. Ramazan ayı ruhuna yakışır, dayanışma ruhuna yakışır durumu büyütmek için elimizden geleni üst seviyede tutmaya gayret göstereceğiz.

1600 Aileye Sosyal Yardım Gerçekleştirdik

Bizlerin sorumluluğu altında olan yaklaşık 1600-1700 tane Kartallı komşumuz var. Bu komşularımız bizlerden sosyal yardım alan komşularımız ve asker aileleri, onlarıda sessiz sedasız geçmiş aylardan aksattığımız alacakları vardı. Yaklaşık 1600 ailemize toplamda ücretlerini 2 milyon TL’ye tekabul edecek geriye dönük alacaklarıyla birlikte bütün yardımlarını gerçekleştirdik.” dedi