Ayakkabılarınız mı eskidi? Sakın atmayın Kartal Lostra’ya Götürün!

0
602

Günlük hayatımızda en çok ihtiyaç duyduğumuz materyallerden biridir ayakkabı. Kimimiz bir ayakkabı aldığında yıllarca giymeye çalışır, kimimiz ise yeni ayakkabı modellerini yakından takip edip ayakkabı koleksiyonerliğine doğru yelken açar. Elbette bu durumun maddi şartlarla ilgili olduğunu hemen hemen hepimiz biliyoruz.

Türkiye’de yaşanan ekonomik krizi hepimizin yakından hissettiği bu dönemde iğneden ipliğe herşeye zam gelirken bu zamlardan nasibini ayakkabı fiyatlarıda aldı. “Kaliteli” dediğimiz ayakkabı markalarının fiyatları artık bin liradan başlar duruma gelmiş durumda.

Sevdiğiniz, beğendiğiniz, atmak istemediğiniz ,eskidiğini düşündüğünüz ama tekrar giymek istediğiniz ayakkabılarınız varsa sakın atmayın! Kartal ilçesi’nde bu işi hakkıyla yapan bir Ayakkabı tamiricisi (Lostra) var. Kartal, Kordonboyu mahallesi, Hamam Sokak Numara 25‘te babadan oğula geçen mesleki yaşamda Osman Gönülkırmaz‘ın işlettiği Kartal Lostra, 10 yıldır güleryüzüyle birlikte Kartallılara hizmet etmeye devam edip, ayakkabı tamirciliğini ise farklı bir boyuta taşımış durumda.

İşte tamirat görmüş ayakkabıların öncesi ve sonrası;

 

İletişim bilgileri : Kordonboyu, Hamam Sk. No:25, 34860 Kartal/İstanbul Tel: 0541 543 73 83